Alfred Sung

Alfred Sung je svetoznámy čínsko-kanadský módny návrhár. Narodil sa v Šanghaji, absolvoval prestížnu francúzsku školu Chambre Syndicale de la Couture Parisienne a následne odišiel do New Yorku, kde študoval na Parsons School of Design. Nakoniec zakotvil v Kanade.

V roku 1986 predstavil prvý dámsky parfém, nazvaný jednoducho "Sung". Jeho úspech Alfreda inšpiroval k vytvoreniu rovnomennej kolínske vody pre mužov. Z ďalších slávnych vôní menujme napríklad "Forever" (1997), "Pure" (1997) "Shi" (2000), "Paradise" (2003) či "Jewel" (2005).

Alfred Sung patrí medzi typických predstaviteľov minimalistického štýlu, ktorý kladie dôraz na jednoduchosť a prepracovanosť. Ak by sme jeho dielo mali popísať jedinou vetou, znela by "elegancia bez zbytočnej okázalosti". Tento neobyčajne talentovaný muž miluje bielu farbu a podľa svojich vlastných slov túži po komfortu, rádu a harmóniu. Všetky tieto veci sa pochopiteľne odráža aj v dizajne flakónov a obalov.

Parfumy Alfred Sung sú sofistikované, rafinované a nadčasové. Na ich výrobe sa podieľali a podieľajú skutoční majstri svojho remesla - Clement Gavarry, Dragoco, David Apel, James Krivda a Ilias Ermenidis. Niet divu, že sa pravidelne umiestňujú na popredných priečkach rebríčkov predajnosti.

Značka Alfred Sung určite zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú byť originálne, majú radi minimalizmus, zháňajú kvalitu za rozumnú cenu.

Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.
KATEGÓRIE
ZNAČKY
Obľúbené
Zobraziť všetky značky