Amouage

Amouage - kráľovská vôňa exotiky. Amouage je nezávislá luxusná značka parfumov, ktorá dnes sídli v Londýne, ale jej korene siahajú na Stredný Východ. Čerpá inšpiráciu z bohatého a pestrého dedičstvo svojho rodiska v sultanátu Omán, a tak ponúka vône vyznačujúci sa absolútne unikátne inšpiratívnosť.

Značku Amouage založila v roku 1983 jeho výsosť Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománskej kráľovskej rodiny, na základe svojho rozhodnutia oživiť slávu arabských vôní. Amouage Gold, prvá vôňa značky, ktorá sa stala nestarnúca klasikou, bola vytvorená legendárnym francúzskym tvorcom parfumov Guyom Robertom. Dnes má Amouage na svojom konte viac ako desať veľmi luxusných parfumov, medzi ktoré patrí jedny z najúchvatnejších exotických vôní na svete.

Filozofiou Amouage je vytvárať parfumy skutočne umeleckej hodnoty. Od tých najkvalitnejších vzácnych a exotických ingrediencií, medzi ktoré patrí strieborné kadidlo z Ománu, ojedinelá Ománsky ruže (Omani Rock Rose) či myrha, až po skutočne luxusné flakóny, prepychové parfumy Amouage prináša krajnej unikátnosť a úplne charakteristickú eleganciu.

Nové parfumy Amouage sú vytvárané na Juhu Francúzska, v Grasse, považovanom za hlavné mesto sveta parfumov. To značke zaisťuje garanciu tých najvyšších štandardov. Odtiaľ vône putujú do výroby v Ománe, kde prebieha ich macerácia trvajúcej približne dva mesiace. Balenie, ktoré prebieha takmer výhradne ručne, završuje proces vyznačujúci sa najvyššej kontrolou kvality a štandardy postavenými na koncepte "Made with Love", čiže "vyrábané s láskou".

Amouage značí životný štýl, ktorý vyhľadávajú tí najnáročnejší a najkritickejší zákazníci z celého sveta. Medzi priaznivcov značky patria členovia kráľovských rodín, svetoví vodcovia a slávne osobnosti zo sveta filmu, hudby, módy a športu. Príkladom môžu byť napríklad Terrence Howard, Marcia Cross, Randy Quaid, Chris 'Ludacris' Bridges, Benjamin Bratt, Kate Moss, Kimmora Simmons či Pierce Brosnan.

Amouage značí umenie, luxus a pozornosť voči detailom vo vytváraní skutočne kráľovských parfumov s vôňou exotiky.

Najpredávanejšie
Značka
KATEGÓRIE
ZNAČKY
Obľúbené
Zobraziť všetky značky