Cartier Baiser Vole Fraiche
parfumovaná voda

Baiser Vole od značky Cartier je citrusovo-kvetinová vôňa pre ženy, ktorá sa otvára sviežimi citrusovými tónmi. Potom prichádza na rad srdce, ktoré je tvorené zelenými tónmi a vôňu v základe umocňuje sladká ľalie. S touto vôňou budete nepře
Cartier Baiser Vole Fraiche
Ďalšie obrázky
Varianta: 50ml
30,08 EUR
Zvoľte variantu
Skladom > 5 ks
Kód:07001117
30,08 EUR
Kód: 07001117
30,08 EUR
Značka: Cartier Otázka na predajcuOdoslať známemuPridať k obľúbeným

Cartier Baiser Vole Fraiche
parfumovaná voda

Baiser Vole od značky Cartier je citrusovo-kvetinová vôňa pre ženy, ktorá sa otvára sviežimi citrusovými tónmi. Potom prichádza na rad srdce, ktoré je tvorené zelenými tónmi a vôňu v základe umocňuje sladká ľalie. S touto vôňou budete neprehliadnuteľná. Na trh bola uvedená v roku 2011.

srdce parfumu zelené tóny
základ parfumu ľalie
Hlava parfumu citrusy

 

Parametre a zloženie
Zloženie
Hlavačerstvé lístky ľalie
Základprachový pyl z lilie
Srdcekvět lilie
ZnačkaCartier
UrčeniePre ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značke Cartier

Parfumy Cartier patrí medzi klasické parfumy, ktoré nemôžu sklamať žiadnu ženu ani muža. Klasické parfumy a napriek tomu nevšedné, ponúkajú špičkové spracovanie a sú lídrami v odbore výroby parfumov.

Klasické francúzskej parfumy Cartier z Paríža

Cartier sídli vo srdci Mekky parfumérie, v Paríži a tak je viac než isté, že originalita a zmyselnosť parfumov Cartier našla svoj domov.

Dámske parfumy a pánske parfumy Cartier

V ponuke sortimentu eshopu Parfumy SP sú dámske parfumy znažky Cartier, pánske parfumy Cartier a tiež univerzálne parfumy, čiže Unisex parfumy.

Produkt nebol hodnotený