Creed

Creed - kráľ vôní a vône kráľov. Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vôňa pre kráľovskej rodiny a ďalšie náročné zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, kedy ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.

Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátny tiež využívaním starovekej techniky spracovávanie vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfumov. Na mieru vytvorené vôňa od Creed používali také historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár Franz-Josef a jeho manželka "Sissi", Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali "štafetu" hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.

Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských a prezidentských rodín. Parfém Creed používa napríklad Michelle Obama a Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.

Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svoje úplnej oddanosti vytváranie parfumov najvyššej kvality a originality.

Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske i unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfumy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle foug? Re (vôňa papradia). V posledných rokoch potom obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.

Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfumov, naprostý luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.

Najpredávanejšie
Značka
KATEGÓRIE
ZNAČKY
Obľúbené
Zobraziť všetky značky