Culti

Značka Culti patrí k fenoménom medzi osviežovači vzduchu. Jedinečné vôňa luxusnej talianskej značky Culti sú právom jedny z najobľúbenejších na trhu. Dokonale prevonia vaše domovy i kancelárie. Vyvážené kompozície zahŕňajú tie najkvalitnejšie ingrediencie a úplne bez ostychu sa radí medzi špičku talianskeho parfumářství.

Mnoho nápadov vznikne často úplnou náhodou alebo ako sekundárny produkt nejakej činnosti. Prvotné história značky Culti sa začína písať v roku 1988, kedy sa masovejšie začalo experimentovať s rôznymi metódami prevoňanie priestoru. A práve vtedy prišla spoločnosť CULTI s originálnym a zároveň revolučným nápadom. Inšpirácia pritom vznikla celkom náhodou, keď si talianski návrhári spojili schopnosť ratanu absorbovať vodu, ktorá sa následne vyparila, ale dodala ratanu ideálne pružnosť a schopnosť tvarovanie. Práve pri pohľade na prútené ratanové a bambusové koša je napadlo spojiť exotickú drevinu s vôňami.

Výsledok bol pozoruhodný. Drevo preukázalo schopnosť skvele absorbovať vôňu a následné vyparovanie do okolitého prostredia dokázalo priestor príjemne a celkom prirodzene prevoňať. Napriek tomu neboli v Culti ešte úplne spokojní a klasickej kvetinovej vône sa nestretli s prílišným nadšením. Vtedy sa rozhodli, že začnú aj v rámci bytových osviežovačov používať čisté parfumářské prvky a esencie. A tak v roku 1990 vzniká jedinečný voňavý svet Culti arómu difúzorov. Culti starostlivo premýšľa pomery medzi priestory, aby prevoňanie bolo dokonalé. Vône sú charakteristické dokonalou rovnováhou surovín - prírodných a extrahovaných materiálov, dlhou výdržou, kvalitou najvyššej úrovne a estetickými hodnotami, ktoré prináša sofistikovaný dizajn.

Pod značkou Culti nájdete okrem prvotriednych osviežovačov vzduchu tiež sériu unisex parfémov pre mužov aj ženy. Culti Odo Rosae parfémovaná voda unisex ponúka jedinečné prepojenie marockej ruže s radom ďalších ingrediencií, ako napr. Čierne ríbezle, vetiver alebo osmanthus. Netradičné, vysoko kvalitné vonná kompozícia zaujme vaše čuchové bunky na prvý pokus. Vyskúšať môžete tiež napríklad parfumovanú vodu unisex Culti Anym'Ale, ktorá je skutočným výkrikom pikantnosti a sviežosti. Harmónia, mágia, výzva, sloboda - to sú ingrediencie namiešané v typickom hnedom flakóne so strieborným uzáverom.

História značky Culti patrí k úspešným príbehom posledných desaťročí. Je dôkazom toho, ako originálny nápad, sila tvorivosti a nekompromisný dôraz na kvalitu môžu zrodiť fenomén doby.

Podrobné hľadanieaplikovaťzrušiť
Diskusia ku kategórii
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázkaVaše meno:Váš e-mail:(E-mail nebude zverejnený)Nadpis:Text príspevku:Opýtať sa
Vaše meno:Váš e-mail:(E-mail nebude zverejnený)Text príspevku:Pridať reakciu