David Beckham Classic Blue Deodorant 150ml M
pánský deodorant ve spreji 150 ml

Citrusovo-drevitá papraďová vôňa Classic Blue je žiarivým vyjadrením svieže a elegantné mužnosti.
David Beckham Classic Blue Deodorant 150ml M
Ďalšie obrázky
Kód: 02000876
3,50 EUR
Dostupnosť:
Skladom do dvoch dní
Značka: David Beckham Otázka na predajcuOdoslať známemuPridať k obľúbeným

David Beckham Classic Blue Deodorant 150ml M
pánský deodorant ve spreji 150 ml

Citrusovo-drevitá fougére vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2014 rozohratie to v modrej

Vždy sa dá objaviť ďalšie stránky klasiky. Rok po uvedení svojej známej vône Classic predstavuje David Beckham Classic Blue, novú charizmatickú a výraznú vôňu pre mužov. Classic Blue pripomína nenútený štýl Davida Beckhama a oproti pôvodnej vôňu classic prináša prudký, živelný zvrat.

Prepojovaním klasických a súčasných prvkov určuje trendy po celom svete. Classic Blue, elegantná vôňa s dotykom trúfalosti, sa inšpirovala jeho osobitým prístupom k móde.

Otvára sa ovocným výbuchom osviežujúceho grapefruitu a šťavnatého ananásu, ktoré splývajú so sviežimi lístky fialky. Srdce odhaľuje aromatickú zmes šalvie lúčna a ikonické pelargónie Skrotenej kyslým akordom zeleného jablka. Hrejivý kašmír, tajomné pačuli a príťažlivý mach v základe dávajú vôni Classic Blue jej elegantné podpis.

Je to žiarivá a výrazná vôňa so sviežimi citrusovými a drevitými tónmi, pre mužov, ktorí chcú urobiť sebaisté vyhlásenie životného štýlu.

  • Hlava: ananás, grapefruit, lístky fialky
  • Srdce: šalvia lúčna, pelargónie, jablko
  • Základ: kašmír, mach, pačuli
Parametre a zloženie
Zloženie
Hlavagrapefruit, ananás, lístok fialky
Základkašmírové dřevo, pačuli, dubový mech
Srdcešalvěj, jablko, pelargonie
ZnačkaDavid Beckham
UrčeniePre mužov
VIDEO A OBRÁZKY
O značke David Beckham

Parfumy Beckham sa stali veľmi populárne. Vôňa Beckham sú veľmi úspešné a cenové dostupné. My ponúkame parfumy Beckham lacno, rovno zo skladu.

Slávne meno David Beckham a jeho parfumy

Parfumom a toaletným vodám Beckham daroval meno slávny, sexy futbalista David Beckham. Predstavenie jeho prvá vôňa veľmi rýchlo naplnilo očakávania, pretože spája nielen športové sviežosť s eleganciou. Je určená odvážnym a energickým mužom. za značkou

Energia a vzrušenie menom Beckham

David Beckham nájdete príjemnú ponuku pánskych parfumov. Vôňa parfumov a toaletných vôd odráža Davidovu sexy stránku. Vychutnajte si úchvatnú zmes energie, vzrušenia, pohodlia a tepla.

Produkt nebol hodnotený