Gillette Fusion Proglide
náhradné čepieľky

Náhradné hlavice Gillette Fusion Proglide.Žiletky Gillette Fusion Proglide sú tvorené oveľa tenšími a ostrejšími čepeľami, čím je dosiahnutý hladší sklz po pleti s lepším výsledkom. Šiesty - zarovnávacia brit potom umožňuje úpravu kotliet,
Gillette Fusion Proglide
Ďalšie obrázky
Gillette Fusion Proglide 4ks M
11,91 EUR
Zvoľte variantu
Skladom > 5 ks
Kód:0125917
11,91 EUR
Skladom do dvoch dní
Kód:299324
22,33 EUR
Značka: Gillette Otázka na predajcuOdoslať známemuPridať k obľúbeným

Gillette Fusion Proglide
náhradné čepieľky

Náhradné hlavice Gillette Fusion Proglide.Žiletky Gillette Fusion Proglide sú tvorené oveľa tenšími a ostrejšími čepeľami, čím je dosiahnutý hladší sklz po pleti s lepším výsledkom. Šiesty - zarovnávacia brit potom umožňuje úpravu kotliet, úpravu fúzov okolo úst či pod nosom. ProGlide navyše využívajú nový systém "microcombi", ktorý fúzy narovnáva. Žiletky Fusion ProGlide majú špeciálne indikátor pre výmenu hlavíc v správny čas - ak je prúžok biely, je na čase použiť novú hlavicu. Náhradné hlavice Gillette Fuison ProGlide môžu používať so všetkými holiacimi strojčeky radu Fusion.
Parametre a zloženie
ZnačkaGillette
UrčeniePre mužov
VIDEO A OBRÁZKY
Gillette Fusion Proglide
Gillette Fusion Proglide
O značke Gillette

Eshop e-shopov ponúka pánske a dámske holiace strojčeky a náhradné brity Gillette lacno, najlacnejšie na trhu. Uvedené produkty sú originálne výrobky značky Gillette. Nakupujte lacné holiaci potreby Gillette na e-shopov.

Produkt nebol hodnotený