James Bond 007

James Bond 007 - vôňa s povolením okúzľovať. James Bond 007, prvý oficiálny parfum nesmrteľného agenta s povolením zabíjať, uviedla spoločnosť Procter & Gamble na trh v roku 2012 pri príležitosti 50. výročia vstupu Jamesa Bonda na filmové plátna. Úspešnú kolekciu James Bond 007 pre mužov, nasledovali nemenej populárnej kolekcie Ocean Royale a Quantum. Zahŕňajú toaletné vody, sprchové gély, dezodoranty a vody po holení sa špičkovou kvalitou a vôňami inšpirovanými legendárnym britským špiónom, jeho eleganciou, mužnosťou, rafinovanosťou a sofistikovanosťou.

Rovnako ako hlavná postava najúspešnejší a najdlhšie trvajúci filmovej série všetkých čias aj jej inšpirované kolekcia vôní majú unikátny príťažlivosť, ktorá sa páči mužom aj ženám naprieč časom i generáciami. Vôňa James Bond 007, rovnako ako dizajn flakónov a balenie, sa vyznačujú vysokým britským štýlom, nezameniteľnú mužnosťou a sofistikovanosťou. Vďaka parfumom James Bond sa muži cítia viac sebavedomia, neodolateľní a nekompromisne mužní.

James Bond 007 je vôňa, ktorá prebudí neodolateľného tajného agenta v každom mužovi! Volí ju tí, ktorí vedia, čo chcú, a že to dostanú!

Najpredávanejšie
Značka
Zobraziť produkty
KATEGÓRIE
ZNAČKY
Obľúbené
Zobraziť všetky značky