Jil Sander Sander For Men M EDT 125ml
toaletná voda 125ml

Pánske toaletné vody Jil Sander Sander for Men sú vytvorené pre silné, sebavedomé a napriek tomu citlivé mužov, ktorí sa usilujú o autenticitu a individualitu. Vôňa Jil Sander Sander for Men bola uvedená na trh v roku 2000.
Jil Sander Sander For Men
Ďalšie obrázky
Varianta: 125ml
16,89 EUR
Zvoľte variantu
Skladom > 5 ks
Kód:100713
16,89 EUR
Kód: 100713
16,89 EUR
SÚVISIACE PRODUKTY
Alternatívne produkty

Jil Sander Sander For Men M EDT 125ml
toaletná voda 125ml

Pánska toaletná voda Jil Sander Sander for Men EDT 125ml bola vytvorená pre silné, sebavedomé a napriek tomu citlivé mužov, ktorí sa usilujú o autenticitu a individualitu. Vôňa Jil Sander Sander for Men odráža základné hodnoty samotnej Jil Sander - energiu, silnú vôľu, rozhodnosť a silu. Je stelesnením energie, ktorá ovláda náš život.

Asymetrický flakón Jil Sander Sander for Men predstavuje okamih energie uzatvorený v čase, dynamický pohyb zamrazený v kryštalicky priezračnom skle, ktoré kontrastuje s matným čiernym uzáverom. Tento prekvapivý dizajn je dokonalým vyjadrením filozofie Jil Sander - dokonalá interakcia farby, tvaru a materiálu.

Vôňa Jil Sander Sander for Men bola uvedená na trh v roku 2000.

Parametre a zloženie
Zloženie
Hlavabrečtan, mäta
Základcypřiš, santalové dřevo, červený cedr, kadidlo
Srdcekoriandr, kardamom, pepř
ZnačkaJil Sander
UrčeniePre mužov
VIDEO A OBRÁZKY
O značke Jil Sander

Od začiatku kariéry založenia extravagantného butiku sa módna návrhárka Jil Sander dostala do podvedomia svojimi parfumy ktoré nesú jej meno, parfumy Jil Sander. Kariéra Jil Sander stále stúpa a jej parfumy sú veľmi žiadané pre svoju originalita a jedinečný prístup.

Produkt nebol hodnotený