Karl Lagerfeld

Lagerfeld - vôňa inšpirované mnohostranným talentom. Karl Lagerfeld, pôvodným celým menom Karl Otto Lagerfeldt, je slávny umelec, fotograf a módny návrhár, ktorý sa narodil v Nemecku, ale pôsobí v Paríži. Známy a uznávaný je mimo iného pre svoju spoluprácu s mnohými významnými značkami, napríklad Chloé, Fendi alebo Chanel (kde sa v roku 1983 stal kreatívnym riaditeľom), no najmä vďaka svojej vlastnej značke Lagerfeld, zamerané na produkciu parfémov a konfekčného oblečenia.

Svoju prvú kolekciu uviedol Karl Lagerfeld v roku 1984 a v rámci úspešnej vlastnej tvorby spolupracoval napríklad s H & M, Macys alebo Sephora. Vôňa nesúci meno Lagerfeld sú dostupné od roku 1978, kedy bol na trh uvedený parfum Lagerfeld Classic for men. Túto orientálno-drevitú vôňu vytvoril pre značku Karl Lagerfeld návrhár vôňou Ron Winnegrad.

Značka Lagerfeld má vo svojej ponuke vôňa pre mužov, ženy a unisex. Jedným z najúspešnejších dámskych parfumov je Sun Moon Stars, veľmi ženská, zvodná, kvetinovo-orientálna vôňa, ktorú vytvorila Sophia Grojsman pre moderné nezávislé ženy. Veľmi populárnym unisex triom je Kapsule z roku 2008, parfumy inšpirované geometriou. Podľa Karla Lagerfelda sú tieto tri kombinovateľné vône "hudbou pre nos".

Kapsule Light, aromatickou korenistou vôňou, vytvoril Mark Buxton, kapsule Floriental s vonnými notami listov brečtanu, fialiek a čierneho čaju je dielom Emilie Coppermann a Kapsule Woody od Oliviera Crespa je obohatená tónmi cédru, machu a slivky. Flakóny tria Kapsule boli vytvorené v geometrickom tvare štvorca v troch rôznych farbách, na ich dne nájdete vyryté Lagerfeldova meno a za ich dizajnom stojí Luz Herrmann

Najpredávanejšie
Značka
Zobraziť produkty
KATEGÓRIE
ZNAČKY
Obľúbené
Zobraziť všetky značky