Korloff Lady Korloff
parfumovaná voda pre ženy 88ml

Korloff Lady Korloff parfumovaná voda Pre ženy
Ďalšie obrázky
Varianta: 88ml
28,50 EUR
Zvoľte variantu
Skladom > 5 ks
Kód:33203698
19,85 EUR
Skladom > 5 ks
Kód:33203697
28,50 EUR
Kód: 33203697
28,50 EUR
Značka: Korloff Otázka na predajcuOdoslať známemuPridať k obľúbeným

Korloff Lady Korloff
parfumovaná voda pre ženy 88ml

Vytvorené z umelcovi palety majestátnych vôňou domova, ktorú skrýval v hĺbke duše ako zrdcadlo reflektujúce dar k dokonalosti svojej ženy.

Ovocno-drevená toaletná voda Korloff Lady je pre zmyselné a záhadnej ženy dneška so zmyslom pre vonný vkus a eleganciu. Ovocná zložka a sila drevín sa postarajú o vaše neodolateľné ja. Opojná vôňa kombinujúci tuberózu, kvet afrického pomarančovníka a jazmín z vás urobia neodolateľný symbol krásy pre všetkých okolo vás.

Parfémovaná voda Korloff Lady predstavuje elegantne spracovaný flakón zlatej farby. Intenzívna a pôsobivá vôňa pre dámy, ktoré si chcú užiť záujme svojho okolia. Užite si pocit kráľovnej večera na svojich společenskách udalostiach.

Korloff Lady parfémovaná voda predstavuje kombináciu kvetov z afrického pomarančovníka, jazmínu, tuberózy spolu s ovocnou zložkou mandarínky, pomaranče a hrušky na drevnatejú základe cédru, pižma a santalového dreva.

Parametre a zloženie
Zloženie
Hlavahruška, pomaranč, mandarínka
Srdcetuberóza, květ afrického pomerančovníku, jasmín
Základcedr, pižmo, santalové dřevo
ZnačkaKorloff
UrčeniePre ženy
VIDEO A OBRÁZKY
Korloff Lady Korloff parfumovaná voda Pre ženy
Korloff Lady Korloff parfumovaná voda Pre ženy
O značke Korloff

Korloff odvodzuje svoj názov od legendárneho a vzácneho 88 karátového čierneho diamantu. Takzvaný "Black Korloff" je najväčším diamantom na svete. Značka bola založená v roku 1978 francúzskym klenotníkom Danielom Paillasseurem z Lyonu. Firma, sídliaca v Paríži, sa zaoberá od svojho počiatku výrobou luxusných šperkov, ale v poslednej dobe aj výrobou slnečných okuliarov, hodiniek a hlavne vôňou. Tie Vás zaujmú svojou prepracovanosťou, rovnako ako nádherne vybrúsený šperk. Zbierajú inšpiráciu po celom svete, a preto sú tak jedinečné. Už krásne vykonanej flakóny prezrádzajú, že sa stretávate s niečím výnimočným a nezabudnuteľným. Šperkárska tradície a poctivý prístup k remeslu sú spoznať z každého detailu. Korloff prináša v pravom slova zmysle luxusný zážitok a vďaka nemu určite nezapadnete v dave.

Produkt nebol hodnotený