label.m Diamond Dust Shampo 250ml
šampón s diamantovým prachom 250 ml

label.m Diamond Dust Shampoo 250ml
label.m Diamond Dust Shampo 250ml
Ďalšie obrázky
Kód: 600579
21,52 EUR
Dostupnosť:
Skladom > 5 ks

label.m Diamond Dust Shampo 250ml
šampón s diamantovým prachom 250 ml

Label.m Diamond Dust Shampoo s exkluzívnym Micro-Diamond komplexom. Obsahuje pravej čiernej a bielej diamanty, perlový prach, šampanské a olej z bieleho okvetného lístka ruže. Poskytuje dokonalú výživu, zlepšuje stav vlasov a zanecháva ich hodvábne hebké, napriek tomu ľahké a intenzívne žiariace. Neobsahuje sírany a parabény. Vhodné pre všetky typy vlasov.

Diamond Dust čiastočky oddeľujú jednotlivom pramienky vlasov, zabraňujú prebytočnému hromadeniu toxínov zatiaľ čo zložky obsahujúce šampanské účinkujú ako jemný, ale hlboko čistiaci prvok vyzdvihujúce prirodzenú krásu vlasov a lesk.

Aplikujte na vlhké vlasy a vmasírujte až do hustej peny, potom opláchnite. Pre tie najlepšie výsledky používajte sa Diamond Dust Conditioner pre intenzívnu hydratáciu, jemnosť a pružnosť.

 

Parametre a zloženie
Značkalabel.m
UrčeniePro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značke label.m

Predstavujeme vám novú radu pre objem - label.m Thickening.

Táto špeciálna rada sa skladá z šampónu (Thickening Shampoo), kondicionéru (Thickening Conditioner), peny (Thickening Volume Foam) a krému (Thickening Cream Red).

Cielená starostlivosť pre slabé / jemné vlasy. Ihneď po použití sú vlasy silnejšie, zdravšie a s dlhotrvajúcim objemom.

Unikátne zloženie s NGR Komplexom, ktorý okamžite dostane všetky účin látky do samotnej drene vlasu po maximálnu efektívnosť.

Kmeňové bunky z maliny a ruže
mliečne vlákno
Bobule kávy Kona Red

Produkt nebol hodnotený