Maybelline Mascara Colossal Volum Waterproof W riasenka 10ml
voděodolná maska Glam Black

kozmetika Maybelline Maybelline Mascara Colossal Volum Waterproof Vodeodolná riasenka. Až 7 x väčší objem rias! Stačí naniesť len jednu vrstvu.Neslepuje řasy.Kolosální kartáček.Obohacené o kolagén pre zdvihnutie, posilnenie a maxilání objem řas.P
Maybelline Mascara Colossal Volum Waterproof W riasenka 10ml
Ďalšie obrázky
Kód: 0132385
4,16 EUR
Dostupnosť:
Skladom > 5 ks
Značka: Maybelline Otázka na predajcuOdoslať známemuPridať k obľúbeným

Maybelline Mascara Colossal Volum Waterproof W riasenka 10ml
voděodolná maska Glam Black

Až 7 x väčší objem rias! Stačí naniesť len jednu vrstvu.Neslepuje řasy.Kolosální kartáček.Obohacené o kolagén pre zdvihnutie, posilnenie a maxilání objem rias.
Parametre a zloženie
ZnačkaMaybelline
UrčeniePre ženy
OdtieňGlam Black
VIDEO A OBRÁZKY
O značke Maybelline

História značky Maybelline siaha do roku 1915, kedy si mladá Američanka menom Mabel Williams namiešala originálny prípravok pre zvýraznenie očí. Jej brata Thomasa to natoľko nadchlo, že založil spoločnosť Maybelle Laboratories a začal sa venovať predaju riaseniek. Netrvalo dlho a ženy po celých Spojených štátoch poptávaly Maybelline. V druhej polovici deväťdesiatych rokov sa Maybelline stala súčasťou kozmetického gigantu L'Oréal Group. Jej cieľ však zostal stále rovnaký - ponúkať zákazníkom prvotriedne a zároveň cenovo dostupnú dekoratívnu kozmetiku.

V súčasnosti sa Maybelline môže pýšiť tým, že spolupracuje s poprednými módnymi návrhármi na vytváranie trendov v oblasti krásy. Nespí však na vavrínoch a neustále sa snaží svoje produkty inovovať. Očné tiene, laky na nechty, lesky na pery a ďalšie produkty značky Maybelline sa ľahko aplikujú a majú dlhotrvajúci účinok. Sú efektné a v neposlednom rade bezpečné. Vďaka týmto vlastnostiam si získali obrovskú obľubu medzi profesionálnymi vizážistu.

Kozmetika Maybelline je synonymom dokonalého nalíčenia. O jej mimoriadnych kvalitách svedčí aj skutočnosť, že ju používa celý rad slávnych osobností - napríklad Miranda Kerr, Gigi Hadid alebo Adriana Lima. Značka Maybelline určite zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoj osobitý štýl, milujú make-up a túži byť atraktívne pre opačné pohlavie.

Produkt nebol hodnotený