One Direction

Parfumy One Direction patrí medzi značky neodmysliteľne spojené so svetom žiarivých celebrít. One Direction je slávna britsko - írska chlapčenská hudobná skupina založená v roku 2010. Prvým úspechom One Direction bolo tretie miesto v britskej verzii talentovej šou X-Faktor, kde vlastne z pätice samostatne súťažiach vznikla skupina. V roku 2011 po úspechu prvého singlu vypúšťajú na trh svoje premiérové ​​album a veľká jazda začína. Počas relatívne krátkeho pôsobenia na hudobnej scéne nazbierali veľa ocenení a získali milióny fanúšikov po celom svete. Nielen pre nich uvádzajú v roku 2013 na trh svoju prvú vôňu One Direction Our Moment.

Chalani zo skupiny One Direction sa rozhodli, že pôjdu svojim fanynkám až na kožu. Aktívne sa zúčastňuje procesu vytvárania vôní a podľa svojich slov starostlivo skúmajú, ktorá kompozícia zodpovedá ich predstave o tom, ako by mala voňať dievča ich snov. Druhých dychom dodávajú, že najväčšou inšpiráciou sú im práve fanúšičky. Originálne parfémy One Direction sú doslova ideálnym darčekom pre obdivovateľky tejto hudobnej skupiny, ale ak si odmyslíte slávne meno, potom zaujmú aj bežné používateľky vďaka vyváženým a atraktívnym kombináciám použitých ingrediencií a esencií.

Napríklad debut One Direction Our Moment ponúka tie najlepšie tóny ružového grepu, lesného ovocia a červených ríbezlí, po ktorých nasleduje srdce z jazmínu a čerstvých lístkov frézií. Všetko potvrdzujú drevité dotyky, pačuli a pižmo. Druhá séria nesie názov One Direction That Moment a ponúkne vám vôňu zeleného jablka a osviežujúci uhorky v kombinácii s pivóniou a nádychom cédrového dreva. V tejto vôni sa ukrýva vzrušenie z nových zážitkov.

Úplne najnovšie vôní je One Direction You & I, ktorá bola v auguste 2014 predstavená v New Yorku, a ktorej svieža kvetinová vôňa vás povznesie až k oblakom. Po priamom zásahu manga a osviežujúceho grapefruitu nasleduje exotická orchidea, osmathus a nežná a zároveň výrazná pivonka.

Parfumy One Direction patrí k mladistvým a sviežim symbolom súčasného parfumářského priemyslu. Potvrdzujú úspešnosť spojenie slávnych tvárí a kvalitných pôsobivých vôňou.

Neboli nájdené žiadne produkty. Skúste zmeniť kritériá hľadania.
KATEGÓRIE
ZNAČKY
Obľúbené
Zobraziť všetky značky