Spôsoby doručenia

 

DPD

Vám doručí Váš balík do druhého pracovného dňa od objednania. Balíky doručuje až do váhy 50 kg. V okamihu expedície je Vám zaslaný informačný email. V prípade, že Vás kuriér nezastihne na uvedenej adrese, doručí Vám zásielku nasledujúci pracovný deň. V prípade, že Vás kuriér nezastihne na uvedenej adrese, doručí Vám zásielku nasledujúci pracovný deň.

Kuriérovi DPD môžete zaplatiť v hotovosti alebo kartou. Vašu zásielku je tiež možné sledovať na nasledujúcom odkaze Online sledovanie balíka DPD.
Zákaznícka linka DPD: 18 373, 0850 373 373*
*Cena hovoru pre číslo 18 373 je 0,16€/min bez DPH. Hovor na číslo 0850 373 373 je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka vášho operátora.

 

GLS - kuriérska služba

GLS Vám doručí zvyčajne Váš balík do druhého pracovného dňa od objednania. Ráno v deň expedície je Vám zaslaný informačný email alebo SMS s časovým rozpätím doručenia. Kuriérska služba vykonáva štandardne 2 doručovacej pokusy. Pokiaľ Vás nezastihne, dostanete emailovú alebo SMS správu s časmi s odkazom na sledovanie Vašej zásielky. Kuriérovi DPD môžete zaplatiť v hotovosti alebo kartou. Vašu zásielku je tiež možné sledovať na nasledujúcom odkaze Online sledovanie balíka GLS.

Zásielkovňa

Tovar bude doručený najneskôr do 2 pracovných dní na Vami vybranú pobočku Zásielkovne V okamihu expedície je Vám zaslaný informačný email. Až objednávka dorazí na vybranú Zásielkovňu, budete informovaní emailom a SMS o možnostiach vyzdvihnutia. Kde sa Vaša zásielka nachádza si môžete overiť na následujúcom odkaze Online sledovanie balíka Zásielkovňa

Zákaznícka linka Zásielkovňa: +421 221 201 135